Kalendarze

Kalendarze

Kalendarzami zajmujemy się niemal połowę naszego życia. Wiele lat doświadczenia pozwala nam twierdzić, że stworzymy dla Ciebie kalendarz, który będzie wspaniałą wizytówką Twojej Firmy. Osoba, która go od Ciebie otrzyma, będzie korzystała z niego przez cały rok, warto więc, aby był on wyjątkowy. Musi wyróżniać się z szerokiej gamy produktów dostępnych na rynku, aby właśnie Twojego kalendarza zapragnęła obdarowana nim osoba.

 

Specjalizujemy się w kalendarzach książkowych oraz szerokiej gamie kalendarzy ściennych i biurkowych. Realizujemy zamówienia głęboko indywidualizowane. Możemy zaprojektować kalendarz według Twoich wskazówek lub zaproponować nasze sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. Twój kalendarz może być dedykowany na rynek polski, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przygotować go w innym języku. Może zawierać kolorowe strony z reklamami, tasiemkę z logo firmy, indywidualnie drukowane wyklejki.

Nasze kalendarze kuszą swoimi pięknymi okładkami, to one wyróżniają je spośród setek innych na rynku. To na nich tłoczymy Twoje logo. Pomożemy Ci wybrać i zaprojektować wyjątkową okładkę, znamy się na tym! Dbamy o każdy detal, pięknie zaokrąglone narożniki okładki, perfekcyjne tłoczenia oraz ciekawe dodatki.

Oferujemy również ekskluzywne i wyjątkowe kalendarze w okładkach ze skóry naturalnej. Wyróżnia nas jakość i terminowość, chcemy, żebyś był zadowolony z produktu i obsługi. Jesteśmy dla Ciebie! Skontaktuj się z nami i wspólnie stwórzmy idealny kalendarz dla Twojej firmy.

Kalendarze ścienne i biurkowe – nasz grafik zajmie się dla Ciebie projektami, a my wydrukujemy i dostarczymy je pod wskazany adres. Szukasz kompleksowej obsługi? U nas ją znajdziesz na 100%!